بازی Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتم منتشر شد که حال به تازگی توسط کمپانی Konami Digital Entertainment برای کامپیوتر منتشر شده است. داستان بازی مربوط وقایع بعد از نسخه ی اول، یعنی Lords of Shadow می شود. اگر به یاد داشته باشید در نسخه ی اول گابریل بلمونت در حالی که با هدف نجات همسرش در برابر اربابان سایه قرار می گیرد، اما در پایان جزایش تبدیل شدن او به یک دراکولاست. اما فقط این نیست. گابریل و ماری (همسر گابریل) صاحب فرزندی پسر به نام Trevor شده بودند که گابریل از حضور آن مطلع نبود. 

بنا به پیش بینی های Brotherhood of Light ترور نزد این انجمن پرورش یافت تا از پدرش به دور باشد. سال ها بعد پسر ترور یعنی سایمون بلمونت هم متولد می شود. سایمون در کودکی پدر و مادرش را در اثر حمله ی نیرو های دراکولا از دست می دهد و اینجاست که Simon تصمیم به انتقام می گیرد. اما این فقط داستان بازی نیست. این در حالیست که Alucard یکی از مرموز ترین شخصیت های کسلوانیا هم به نیت نجات سرنوشت خود قصد جان دراکولا را می کند. خط داستانی مربوط به آلکارد و سایمون به موازات یکدیگر و در یک بازه ی زمانی پیش می رود و همین موضوع بهانه ای است تا با روایت داستان بازی از دو بُعد متفاوت تا حد ممکن حفره های داستانی برطرف شود که در رسیدن به این هدف، بازی عملکرد مثبتی داشته. از طرفی دیگر با یک فلش بک خط داستانی مربوط به ترور شروع می شود. 

به دست گرفتن سه تن از قدرتمند ترین و نامدار ترین کاراکتر های سری کسلوانیا یکی از بهترین اتفاقات برای طرفداران Castlevania می باشد. شخصیت پردازی هر یک از این سه نفر هم به نحو احسن صورت گرفته و حضور پر رنگ این سه نفر و دنبال کردن چالش های هر یک از آن ها، می تواند سرپوشی بر داستان کلیشه ای این بازی باشد. داستان بازی به لطف میان پرده ای به سبک کانسپت های هنری روایت می شود. به عنوان یک بازی دو و نیم بُعدی تعداد میان پرده ها و کیفیت آن ها سطح خوبی دارد و طراحی آن ها هم کاملا با اتمسفر بازی متناسب است. اما بر خلاف بسیاری دیگر از کسلوانیا ها، Mirror of Fate از دیالوگ های پخته ای برخوردار نیست. از طرف دیگر، نبود شخصیت های جذاب در جناح منفی بخش داستانی، کمی کشش داستان را ضعیف جلوه داده است. علاوه بر این، خود دراکولا هم حضور چندان پر رنگی ندارد و این برای کسانی که آشنایی قبلی با داستان کسلوانیا ندارند، به عنوان عاملی برای عدم ایجاد انگیزه در بخش داستانی قلمداد می شود.