شما برای اینکه بتوانید تجربه بسیار هیجان انگیزی از یک بازی داشته باشید ناخودآگاه برای این کار ، سیستم گیمینگ شما به یک میز بسیار خوب هم نیاز دارد که ما قصد داریم در این مقاله 2 تا از بهترین میز های گیمینگ سال 2020 را به شما معرفی کنیم! میز های گیمینگ یکی از عوامل مهم در کنار صندلی و سیستم گیمینگ شما میز بازی شما است که باید با آن راحت باشید تا بتوانید وسایل خودتان را روی آن به صورت حرفه ای بچینید و به بازی بپردازید. با توجه به این وضع قیمت ارز کشور ما تاکنون ، امکان خریداری میز های آنچنانی و حرفه ای و مدرن نیست؛ ولی ما در ادامه به برخی از بهترین میز های گیمینگ با بودجه متوسط میپردازیم. میز بازی شما باید متناسب با قد و آناتومی بدن شما باشد چراکه هر میزی برای هر  نفری خوب نیست و شاید یک نفر با میزی با اندازه خاصی راحت باشد و دیگری با میزی با اندازه ی دیگر! چون شما تمام وقتی که برای بازی کردن می گذارید باید نگاهتان به مانیتور باشد و اگر میز شما مناسب نباشد مشکلات جسمانی زیادی برای شما پیش می آید و یک عمر پشیمانی دارد برایتان! البته باید به این نکته هم توجه کنید که صندلی گیمینگ شما هم باید با میزتان به یک اندازه باشد و صندلی شما هم در ایجاد مشکلات جسمانی دخیل است!


میز گیمینگ Flexispot EN1B - قیمت: 339 دلار

  • مقرون به صرفه
  • طراحی ساده ولی در همین حال بسیار جذاب
  • امکان تنظیم ارتقا سطح میز
  • دارای استخوان قوی و محکم

میز Flexispot EN1B شاید جذاب ترین و بهترین میز گیمینگ این مقاله باشد. این میز دارای قابلیت های زیادی می باشد که یکی از مهمترین این ویژگی های این است که شما می توانید ارتفا سطح میز را تنظیم کنید و اینکه شما دیگر با این میز درد های جسمانیتان را باید فراموش کنید چراکه این میز را می توانید با آناتومی بدن خودتان تنظیم کنید و دیگر مشکلی نداشته باشید! قسمت این محصول در سایت آمازون حدود 339 دلار است که حدود 8 میلیون تومان به پول ما می شود! قیمت این محصول نسبت به داشتن همچین قابلیت هایی بسیار مقرون به صرفه است و شما می توانید این محصول را با خیال راحت تهیه کنید!


میز گیمینگ Flexispot Sanodesk E9 - قیمت: 481 دلار

  • ضد برخورد با استحام بالا
  • طراحی بسیار ساده
  • امکان تنظیم ارتقا سطح میز
  • دارای استخوان قوی و محکم

میز Flexispot Sanodesk E9 به عنوان یک میز کاری در بازار عرضه شده است و میز گیمینگ نیست ولی بسیار از گیمر ها این میز کاری را برای بازی پیشنهاد می دهند! این میز همانند میز قبلی دارای طراحی بسیار بسیار ساده ای می باشد و شما در عین سادگی می توانید مدرن بودن و حتی حرفه ای بودن این میز را به وضوح مشاهده کنید. این میز دارای استخوان بندی بسیار محکمی می باشد و همچنین مثل میز بالایی دارای قابلیت تنظیم ارتقا می باشد و شما می توانید این میز را متناسب با آناتومی بدن خودتان تنظیم کنید!