دانلود بازی Far Cry 3 Blood Dragon برای PS3

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS3
0
742
دانلود بازی Far Cry 3 Blood Dragon برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 3.55 |

Far Cry 3 Blood Dragon سری جدید آخرین نسخه بازی اول شخص تیر اندازی اول شخص و دارای دنیای باز Far Cry 3 می باشد که توسط شرکت Ubisoft Montreal ساخته شده است. محیط این بازی یک جزیره زیبای دارای محیط های باز می باشد که ستاره فیلم های اکشن دهه 80 مانند ترمیناتور و بیگانگان یعنی Michael Biehn در نقش شخصیت محبوب این سری بازی ها Rex Colt قرار گرفته است و باید مراحل بازی را برای شکست دادن ارتش Cyborg سپری کند. داستان بازی در سال 2007 رخ می دهد. Ubisoft گفته است که بازی به سبک بازی های قدیمی دهه 80 شکل گرفته است. جایی که شما باید دل دختر داستان را بدست آورید، دشمنان را بکشید و دنیا را نجات دهید. دنیا در معرض جنگی هسته ای قرار گرفته است و برای نجات آن باید مسیرهایی برای صلح پیدا کرد. Far Cry 3 Blood Dragon یک بازی تیر اندازی مستقل بدون نیاز به بازی اصلی Far Cry 3 می باشد.

دانلود بازی Iris.Fall برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی ماجراجویی
0
567
دانلود بازی Iris.Fall برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

Iris.Fall یک بازی معمایی با گرافیکی منحصر به فرد میباشد که محور اصلی آن، استفاده از نور و سایه است. ترکیب گرافیک سیاه و سفید، با داستانی قوی، باعث ایجاد لحظاتی شگفت انگیز در بازی خواهد شد. با استفاده از قابلیت تغییر حالت بازی از روشن به سایه، بازیکنان باید معماهای مختلفی را حل نمایند. البته این حالت های گرافیکی فقط برای گیم پلی طراحی نشده اند و با داستان بازی هم مرتبط هستند.

دانلود فیلم The Immortal Wars 2018

دسته بندی:  تصویری سینمایی
0
431
دانلود فیلم The Immortal Wars 2018

داستان فیلم The Immortal Wars در آینده ای نزدیک در جریان است، جایی که دنیا در قالب بخش های مختلفی از هم جدا شده است و انسان هایی که به اسارت گرفته شده اند ، مجبورند با هم تا سرحد مرگ مبارزه کنند. مجری یک برنامه تلویزیونی به نام DOMINION HARVEY ، برنامه ای به نام The Immortal Wars را ساخته است که طی آن انسان های جهش یافته با انسان های معمولی مبارزه می کنند . . .

دانلود بازی Ashen برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
0
1.2k
دانلود بازی Ashen برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

Ashen یک بازی سوم شخص در مکانی تاریک و بدون نور خورشید است. شما در این بازی باید به ماجراجویی پرداخته و حتی قادر خواهید بود تا سایر بازی‌بازان را به اردوگاه خود دعوت کنید. بازیکنان در بازی Ashen باید با اعتماد به دیگران آنها را برای بقا در کنار یکدیگر به اردوگاه‌های خود هدایت کنند. به گفته‌ی سازندگان این بازی در مورد آواره‌هایی است که در جستجوی مکانی برای نامگذاری به عنوان خانه هستند. شما در این بازی در نقش فرد سرگشته ای ظاهر خواهید شد که به دنبال یافتن خانه و کاشانه ی خود راهی نا معلوم را در پیش گرفته و در دنیای بی در و پیکر Ashen آواره باقی مانده است. او همچنین می کوشد تا جان خود را به هر قیمت ممکن در این دنیای مرموز و پر حادثه، از شر خطر های ریز و درشت موجود حفظ کند. 

دانلود بازی Assassins Creed Unity Gold Edition برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
3
1.2k
دانلود بازی Assassins Creed Unity Gold Edition برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

بدون شک یکی از محبوب ترین فرانچایز های دنیای گیم همین سری بازی های Assassin’s Creed می باشند. مطمئنا هر کدام از شما حداقل یک عنوان از بازی های این سری را تجربه کرده اید. سری بازی های Assassin’s Creed همیشه گیمرها را به دوران های تاریخی گذشته و تجربه کردن وقایع مهم و اتفاقات آن برده اند. Assassins Creed Unity دوره ای از فرانسه را نشان میدهد که پادشاه و همسرش به دلیل خوش گذرانی های بیش از حد و عیش و نوش های خود، دیگر کنترل کشور را از دست داده بودند و فقط به فکر منافع و رفاه خویش بودند . در این زمان بود که اولین جرقه های انقلابی در این کشور زده شد که باعث تحول کلی حکومت و دولت این کشور شد . شخصیت اصلی بازی Arno Dorian نام دارد که اصالتا شخصتی اتریشی – فرانسوی است.

دانلود انیمیشن Maquia When the Promised Flower Blooms 2018

دسته بندی:  تصویری انیمیشن
0
276
دانلود انیمیشن Maquia When the Promised Flower Blooms 2018

| به همراه صوت فارسی |

داستان انیمیشن Maquia When the Promised Flower Blooms در مورد یک دختر فنا ناپذیر می باشد که با یک پسر معمولی دیدار می کند و این دو تبدیل به دوستانی صمیمی برای هم می شوند. پیوندی که این دو ایجاد می کند سال ها ادامه می یابد تا . . .

دانلود فیلم The Lord of the Rings The Two Towers 2002

دسته بندی:  تصویری سینمایی
0
374
دانلود فیلم The Lord of the Rings The Two Towers 2002

Frodo و Sam مسیر خود را بسوی موردور ادامه می دهند تا حلقه را نابود کنند . ضمن اینکه همراهان قبلی آنها Strider ، Leogolas ، Gimli ، Merry و Pippin پیمان جدیدی در Ents می بندند و یک حمله را در Isengard پی ریزی می کنند . در این زمان سایه تاریکی بر Middle-earth افزایش می یابد و ارتش Dark Lord به سمت Gondor می تازند . . .

دانلود بازی Jagged Alliance Rage برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی استراتژی
0
709
دانلود بازی Jagged Alliance Rage برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

عنوان Jagged Alliance: Rage دنباله یک سری کلاسیک و جذاب در سبک استراتژیکی- تاکتیکی است. این عنوان در حالی منتشر شده است که تقریبا دو دهه از انتشار اولین نسخه از این سری می‌گذرد. در این بازی شما باید با تعداد انگشت شماری از سربازان در حالی که هیچ امیدی برای سواره نظام باقی نمانده است، در برابر تعداد بسیار زیادی از دشمنان به پیروزی برسید و تنها راه شما این است که به جنگ چریکی روی بیاورید. این عنوان دارای بخش همکاری تعاملی (CO-OP) نیز می‌باشد که همراه با عناصر ماجراجویی متنوع در بازی و شخصیت‌های مختلف با ویژگی‌ها و توانایی‌های منحصر به خودشان باعث جذاب‌تر شدن این بازی می‌شوند. همچنین مهارت‌های جدیدی به نام خشم (Rage skills) برای هر شخصیت وجود دارد که باعث قوی‌تر شدن شخصیت شما در هنگام مبارزات می‌شود. علاوه بر اینها سربازان در بازی داروهایی خواهند داشت که می‌توانند با استفاده از آنها زنده بمانند. همچنین می‌توانید از این دارو‌ها بر علیه دشمنانتان استفاده کنید.