دانلود بازی Mega Man X Legacy Collection 2 برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
0
318
دانلود بازی Mega Man X Legacy Collection 2 برای PC

| دانلود نسخه کامل SKIDROW با فرمت iso |

بازی Mega Man X Legacy Collection شامل بازی‌های نسخه‌های X5، X6، X7 و X8 می‌ باشد. مجموعه بازی‌های مگامن در خود حالت جدید X Challenge را جای داده است که در آن کاربران در مقابل باس‌های قدیمی این بازی قرار می‌گیرند؛ با این تفاوت که این بار کاربران باید باس‌ها را به طور جفت شکست دهند. پیش از وارد شدن به این حالت کاربران سه نوع سلاح را مشخص می‌کنند یا اینکه برای بیشتر به چالش کشیدن خود می‌توانید تنها سلاح اصلی آن را در مبارزه به کار ببرید. کاربران برای به رخ کشیدن مهارت‌های خود در این حالت چالش‌ برانگیز می‌توانند امتیازات خود را در جدول Leaderboards ثبت کنند و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازند.

دانلود فیلم The Mask 1994

دسته بندی:  تصویری سینمایی
0
340
دانلود فیلم The Mask 1994

استنلی ایپکیس یا همان جیم کری یک کارمند ساده بانک است که در آپارتمانی با صاحب خانه خود زندگی می‌کند داستان از آنجایی شروع می‌شود که او از زندگی کنونی خود خسته می‌شود و پشت سرهم بد می‌آورد او بر روی یک پل به علت خراب شدن ماشینش توقف می‌کند و بر روی آب مردی معلق می‌بیند و برای کمک به او به کنار آب می‌رود بعد از رسیدن متوجه می‌شود که آن مرد توده‌ای آشغال بیشتر نبوده در همان موقع ماسکی به دست او می‌چسبد و بعدتر او متوجه می‌شود که این ماسک قدرت خارق‌العاده‌ای به او می‌دهد و او توسط این ماسک زندگیش متحول می‌شود…

دانلود بازی Mega Man X Legacy Collection برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
0
428
دانلود بازی Mega Man X Legacy Collection برای PC

| دانلود نسخه کامل SKIDROW با فرمت iso |

 بازی Mega Man X Legacy Collection شامل بازی‌های Mega Man X، X2، X3 و X4 می‌ باشد. مجموعه بازی‌های مگامن در خود حالت جدید X Challenge را جای داده است که در آن کاربران در مقابل باس‌های قدیمی این بازی قرار می‌گیرند؛ با این تفاوت که این بار کاربران باید باس‌ها را به طور جفت شکست دهند. پیش از وارد شدن به این حالت کاربران سه نوع سلاح را مشخص می‌کنند یا اینکه برای بیشتر به چالش کشیدن خود می‌توانید تنها سلاح اصلی آن را در مبارزه به کار ببرید. کاربران برای به رخ کشیدن مهارت‌های خود در این حالت چالش‌ برانگیز می‌توانند امتیازات خود را در جدول Leaderboards ثبت کنند و با دیگر بازیکنان به رقابت بپردازند.

دانلود بازی Dissidia Final Fantasy NT برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
1
1.6k
دانلود بازی Dissidia Final Fantasy NT برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

عنوان Dissidia Final Fantasy NT مبارزات جوخه‌ای را به گیم‌پلی این عنوان آورده، و به شما اجازه می‌دهد تا با بیش از 20 شخصیت محبوب خود از سری Final Fantasy، به جنگ بروید. با ترکیبی از کیفیت گرافیکی بی‌نظیر، گیم‌پلی یکپارچه و شخصیت‌های محبوب شما از پیشینه 30 ساله سری Final Fantasy، عنوان Dissidia Final Fantasy NT تمام بازیکنان را به تجربه مبارزات سه به سه و سیستم مبارزات معروف و سلحشورانه این سری، دعوت می‌کند. در حالی که برای بدست آوردن برتری مبارزه می‌کنید، شخصیت‌های آشنا و معروفی چون Ifrit و Shiva و Odin را احضار کرده، تا به شما و همراهانتان یاری برسانند! شرکت اسکوئر انیکس برای توسعه عنوان Dissidia Final Fantasy NT، با استدیوی تیم نینجا، که یکی از بهترین توسعه دهندگان عناوین مبارزه‌ای در جهان هستند، همکاری کرده است.

دانلود بازی Nights of Azure 2 Bride of the New Moon برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
1
661
دانلود بازی Nights of Azure 2 Bride of the New Moon برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

Nights of Azure 2 Bride of the New Moon در اواخر قرن 19 میلادی، در شهری خیالی و مملو از شیطان، در غرب اروپا اتفاق می‌افتد. داستان این عنوان بر روی شوالیه محافظی به نام Alushe و دو دوست دوران کودکی‌اش – یک خواهر روحانی مهربان به نام Liliana و یک شوالیه مقدس از گروه Lourdes Order به نام Ruhenheid، تمرکز دارد. Alushe به هنگام محافظت از Liliana، مورد حمله قرار گرفته و کشته می‌شود، اما مدتی بعد توسط یک گروه مذهبی تاریک به نام New Curia، به صورت یک موجود مصنوعی و نیمه شیطان، دوباره به زندگی بازگردانده شده است. در کنار متحدینی نا‌آشنا که هر یک گذشته و هدف خود را دارند، خواسته و عظم راسخ Alushe برای محافظت از Liliana، باعث می‌شود تا وی چنان قدرتی بدست آورده که به او اجازه داده تا سایه‌های تاریکی و فریب دهنده را از دنیا کنار بزند، و از حقیقت نهان و شوکه کننده در مورد «ملکه ماه» اسرار آمیز، پرده برداری کند.

دانلود فیلم The Revenant 2015

دسته بندی:  تصویری سینمایی
1
373
دانلود فیلم The Revenant 2015

داستان این فیلم در مورد یک گروه شکارچی 42 نفرهٔ سفید پوست است که تحت سرپرستی یک تاجر پوست در قرن نوزدهم به شکار می‌روند. اما به علت دزدیده شدن یک دختر سرخپوست توسط دو نفر از آنها، با حملهٔ سرخپوست‌ها مواجه می‌شوند و 32 نفر از آنها در نتیجهٔ حمله کشته می‌شوند. بعد از آن، گروه 10 نفره با به جا گذاشتن قسمتی از پوست‌ها سوار بر یک قایق بزرگ (لنج) شده و از مهلکه می‌گریزند اما سرخپوست‌ها برای انتقام گرفتن سایه به سایه در تعقیب آنها هستند. . .

دانلود بازی XCOM 2 برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
6
839
دانلود بازی XCOM 2 برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 4.05 |

اکنون 20 سال از حوادث Enemy Unknown می گذرد اما به نظر می‌رسد حوادث آنگونه که ما به یاد داریم اتفاق نیافتاده است. فارغ از پایان نسخه قبلی و پیروزی احتمالی گیمر، شروع XCOM 2 اشاره به شکست پروژه ایکس کام و پیروزی بیگانگان دارد، اتفاقی که در درجات سختی بالای نسخه قبلی و حالت Iron Mode در آن، چندان دور از ذهن نبود. به هرحال اکنون بیگانگان در پس سازمانی انسانی به نام ادونت به زمین حکمرانی می‌کنند، کسی از اهداف پشت پرده آنان خبر ندارد، سازمان یا ارتشی نیز توان مقابله با ادونت را ندارد، XCOM به ظاهر نابود شده و بشیریت چاره ای جز قبول سرنوشت شوم خود ندارد اما هنوز شما تسلیم نشدید و این بار نوبت شماست تا بار دیگر پروژه XCOM را بازسازی کنید و نقش ناجی بشریت را ایفا کنید. XCOM همانند سری Civilization یک استراتژی نوبتی است. به عبارت دیگر، با وارد شدن به هر منطقه، ابتدا بازیکن سربازهایش را حرکت داده و آنان را در مکان های مناسب جایگذاری می کند. سپس نوبت به حریف رسیده و حرکت خود را آغاز می نماید. برای درک بهتر این موضوع می توان بازی شطرنج را مثال زد.

دانلود انیمیشن Vexille 2007

دسته بندی:  تصویری انیمیشن
0
351
دانلود انیمیشن Vexille 2007

Vexille یک فیلم انیمه ژاپنی محصول سال 2007، به نویسندگی، کارگردانی و تدوین فومیهیکو سوری است. از صداپیشگان این فیلم می‌توان به میسا کوروکی، یاسوکو ماتسویوکی و شوسوکه تانی هارا اشاره کرد. ژاپن در دههٔ 2060 به پیشرفت‌های بسیاری در زمینهٔ روباتیک دست‌یافته و مشغول تحقیق در مورد اندرویدها است. سازمان ملل تحقیقات در این زمینه را ممنوع اعلام کرده و ژاپن در سال 2067 از سازمان ملل خارج می‌شود…