دانلود بازی F.E.A.R. 3 برای PS3

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS3
0
9k
دانلود بازی F.E.A.R. 3 برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 4.21 |

داستان بازی F.E.A.R. 3 بعد از اتفاقات شماره قبل رخ می دهد، فرزند سوم Alma در راه است و این بار Point Man که شخصیت اصلی نسخه اول بود با برادرش Paxton Fettel همراه شده تا شاهد تولد عضو جدید خانواده باشند. البته هدف این دو با یکدیگر کاملا متفاوت است ولی برای رسیدن به این هدف مجبورند که در کنار یکدیگر باشند و با همکاری هم خود را به Alma برسانند. داستان بازی روایت خوبی ندارد و به جز مرحله پایانی که نقطه اوج داستان است، بسیار گنگ و ضعیف روایت می شود. با این وجود فلش بک هایی که به دوران کودکی دو شخصیت اصلی می پردازد جالب هستند و شما را با Project Origin بیشتر آشنا می سازد. داستان پتانسیل بالایی دارد ولی این داستان به دلیل کارگردانی ضعیف، بسیار در هم آشفته و نامفهوم می باشد که در طول بازی سوالات زیادی برای شما پدید می آورند.

دانلود بازی Metal Gear Rising Revengeance برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
0
666
دانلود بازی Metal Gear Rising Revengeance برای PC

| دانلود نسخه کامل RELOADED با فرمت iso |
داستان بازی Metal Gear Rising Revengeance در سال 2018 رخ می دهد، جایی که رایدن (Raiden) دوباره وارد ماجراجویی تازه ای می شود. او اکنون برای شرکتی به نام Maverick Enterprises کار می کند و وظیفه آموزش نیروهای نظامی جدید و محافظت از نخست وزیر یک کشور آفریقایی به نام انمانی (N'Mani) را به عهده گرفته است. او با فعالیت هایش توانسته تا کشورش را از شر جنگ داخلی نجات دهد و مزه آرامش را به مردم بچشاند، اما در این بین گروه تروریستی ای پدیدار شده اند که با شرایط موجود در این کشور مخالف هستند و منافع خود را در خطر می بینند.

دانلود بازی Digimon Story Cyber Sleuth Hackers Memory برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
0
616
دانلود بازی Digimon Story Cyber Sleuth Hackers Memory برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

Hacker’s Memory در دنیای نسخه ابتدایی Cyber Sleuth اتفاق افتاده، و بیانگر یک داستان جدید «از سوی دیگر Cyber Sleuth است». شخصیت اصلی این عنوان Keisuke Amazawa نام داشته (نام شخصیت اصلی قابل تغییر است)، مرد جوانی که پس از مجرم شناخته شدن در پرونده‌ای که هیچ اطلاعی از آن ندارد، مجبور به فرار در دنیای هکرها شده است. به نظر می‌رسد بار دیگر طراحی شخصیت‌های این عنوان برعهده آقای سوزوهیتو یاسودا (Suzuhito Yasuda) باشد، طراح معروفی که پیش از این بر روی آثار محبوبی چون Durarara و Shin Megami Tensei: Devil Survivor، کار کرده است.

دانلود بازی Digimon Story Cyber Sleuth برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
0
558
دانلود بازی Digimon Story Cyber Sleuth برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 4.55 |

Digimon Story: Cyber Sleuth یک بازی در سبک JRPG ( نقش آفرینی ) بوده که بازیبازان می بایستی در هر دو جهان واقعی و Digital World ( دنیای دیجیتالی ) سفر کنند تا بتوانند راز های به وجود میان دو جهان را حل کنند. در آینده ی نزدیک، خط بین دنیای واقعی و دیجیتالی تار خواهد شد. ورود به فضای مجازی بخشی از زندگی روزمره ی هر فرد خواهد شد. برای یک نوجوان، گفت و گوی ساده آنلاین ممکن است برخورد با یک هکر مرموز را در پی داشته باشد. احتمال دارد همین ملاقات کوچک باعث یک ماجراجویی به یاد ماندنی شود. شخصیت های بازی نیز به دست Suzuhito Yasuda طراحی شده اند، یعنی کسی که بر روی عنوان Durarara و سری عناوین Shin Megami Tensei: Devil Survivor شاهکار های تکرار نشدنی ای را خلق نموده است. موسیقی بازی نیز توسط  Masafumi Takada ساخته شده است. 

دانلود بازی God Of War 3 برای PS3

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS3
0
13.7k
دانلود بازی God Of War 3 برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 3.55 |

God Of War 3 یک اکشن سوم‌ شخص خوش‌ ساخت و روان مانند شماره‌های قبلی است که در گیم‌ پلی و اکشن‌ها  گامی فراتر از قسمت پیشین خودش برداشته است. داستان خدای جنگ 3 در حالی شروع می شود که شما سوار بر گایا دارید به سمت قصر خدایان می روید و در اول آن خدایان را می بینید که تک تک به پایین می آیند زئوس به هرکول علامت می دهد و سربازان به پایین می آیند و شما باید در بدن گایا با آن ها بجنگید بعد از پایان جنگ خدای آبی خود را نشان می دهد شما باید خدای آبی را از پای در بیاورید.

دانلود بازی Bayonetta برای PS3

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS3
0
1k
دانلود بازی Bayonetta برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 3.55 |

همه ی چیزهایی که در این دنیا آفریده شده اند به صورت جفت و متضاد هستند. این موضوع نه تنها در مورد انسان ها و حیوانات صدق می کند بلکه به راحتی می توانیم این قضیه را در پدیده های طبیعی مشاهده کنیم. در مقابل نور، تاریکی قرار دارد و این جهان هر قدر برای بقا به روشنایی نیاز دارد، به همان میزان احتیاج به تاریکی خواهد داشت. به عبارتی دیگر این تضادها راز اصلی ایجاد تعادل در نظام این جهان است. Hideki Kamiya این موضوع را بهانه ای قلمداد کرده است تا بتواند با استفاده از آن، طرح عنوان Bayonetta را ترسیم کند. قطعاً بارها در فیلم ها و یا سایر برنامه ها مشاهده کردین که شیاطین و فرشتگان با یکدیگر جدال می کنند و اغلب این داستان ها با پیروزی فرشتگان به اتمام می رسد. اما Bayonetta درست است که از طرح مشابه ای بهره می برد ولی با این حال استودیوی خوش نام Platinum Games با اضافه کردن عصاره های جدید و صد البته حوادث متفاوت، قصد دارد تجربه ی جدیدی را به بازیکنان منتقل سازد.

دانلود بازی Dying Light The Following Enhanced Edition برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
4
1.1k
دانلود بازی Dying Light The Following Enhanced Edition برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

عنوان Dying Light The Following Enhanced Edition شامل بازی اصلی، به همراه همه به‌روزرسانی‌های آن مانند Be the Zombie ،Cuisine & Cargo ،Ultimate Survivor Bundle و The Bozak Horde می‌شود. همچنین محتوای الحاقی The Following نیز در آن وجود دارد. این آخرین محتوای اضافی بازی Dying Light است اما دارای قابلیت های کمی نمی باشد و کوچک نیست.در این بخش از بازی شما به مکان هایی فراتر از دیوار Harran سفر می کنید تا مکان های گسترده و پهناور بیشتری را کشف کنید. منطقه ی خطرناک جدیدی در Dying Light: The Following کشف می کنید که باید در آن دوام بیاورید و مانند همیشه به خوبی تلاش کنید. این محتوای جدید داستانی عظیم و گسترده در خود دارد که شما در آن با شخصیت های مرموز بسیاری مواجه می شوید. علاوه بر آن مهارت های جدیدی کسب می کنید، سلاح های جدید و مرگبار پیدا می کنید و مراحل غیر منتظره ی بسیاری پیش رو خواهید داشت. این بخش جدید دارای تعداد زیادی آیتم قابل تنظیم می باشد که شما می توانید آن ها را به گونه ای که می خواهید تغییر دهید. بخش رانندگی با وسایل نقلیه ی درون بازی در جاده های ناهموار و خطرناک بازی هیجان بیشتری به Dying Light اضافه می کند.

دانلود بازی Wolfenstein II The New Colossus برای Switch

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی Switch
0
497
دانلود بازی Wolfenstein II The New Colossus برای Switch

داستان The New Colossus در سال ۱۹۶۱ و پنج ماه بعد از ماجراهای قسمت اول مجموعه روایت می‌شود. جایی که بی. جی. بلازکوویچ (B.J. Blazkowicz) که در انتهای بازی قبلی موفق به قتل ژنرال Wilhelm Strasse ملقب به Deathshead شده بود، پس از به هوش آمدن در مکانی متعلق به نازی‌ها، متوجه می‌شود که تمامی اقدامات قبلی‌اش تنها یک پیروزی موقت و کم‌تاثیر را تقدیم او و تمامی اعضای گروه مقاومت کرده و او در دنیایی به هوش آمده که هنوز، نازی‌‌ها بر آن حکم‌فرمایی می‌کنند. در حقیقت، ماجرا از این قرار است که بلازکوویچ در انتهای قسمت اول و در حالی که زخمی و مجروح روی یک قایق افتاده بود، توسط اعضای تیمش نجات داده شد. با این حال، در همان زمانی که وی هنوز بی‌هوش بوده و زخم‌هایش بهبود نیافته، نازی‌ها برای انتقام، هر آن‌گونه که هست او را از افراد مقاومت می‌گیرند و به یکی از مکان‌های خودشان می‌برند و در آن‌جا زندانی می‌کنند.