دانلود بازی GTFO برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر شوتر
پوریا
0
10
دانلود بازی GTFO برای PC

| نسخه کرک 0XDEADC0DE |
| دانلود بازی GTFO |

بازی ویدیویی GTFO یک بازی اکشن تیر اندازی اول شخص ترسناک است که برای آن دسته گیمر هایی که قصد دارند بازی های ترسناک را با دوستانشان تجربه کنند و هیجان بسیار زیادی را تجربه کنند ساخته شده است!.بازی GTFO دارای گرافیک بسیار بالا و واقع گرایانه ای می باشد که حس ترس و هیجان را با تاثیر گذاری بسیار بالایی به بازیکن انتقال می دهد. شما می توانید در بازی GTFO به صورت 4 نفره یک تیم تشکیل دهید و به جنگ موجودات وحشتناک بروید و آنها را نابود کنید در حین اینکه شما درحال فرار کردن از دست آنها هستید.  در طول بازی GTFO شما وسایل ، اسلحه و تجهیزات بسیار زیاد و مختلفی را کشف خواهید کرد که تمامی این عناصری که در بازی شما پیدا می کنید در ادامه به کار شما می آید و باید از آنها در موقعیت های مختلف مخصوصا وقتی هیولاها به شما حمله می کنند نباید برای نجا خود هر چیزی را که دارید برای نابودی آنها در همان لحظه استفاده کنید؛ پس مراقب تجهیزات خود باشد و از آنها درست استفاده کنید! موفق باشید!

دانلود بازی Assassin's Creed Odyssey Gold Edition برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
13
دانلود بازی Assassin's Creed Odyssey Gold Edition برای PC

| نسخه کرک ELAMIGOS |
| دانلود بازی Assassin's Creed Odyssey Gold Edition |

یکی از جدی‌ترین ویژگی‌های دانلود بازی Assassins Creed Odyssey چیزی نیست جز آن که شما از ابتدا تا انتهای این بازی را با کاساندرا یا الکسیوس که برادر و خواهر یکدیگر هستند، به انتخاب خودتان پیش خواهید برد. این یعنی در ابتدای بازی، بازیکن تصمیم می‌گیرد که می‌خواهد با کدام یک از این دو نفر، گیم‌پلی، داستان و در کل، بخش به بخش اثر را تجربه کند. البته سازندگان ادعا کرده‌اند که این دو شخصیت کاملا به یک اندازه قهرمان قصه‌ی بازی به حساب می‌آیند و انتخاب مابین‌شان در آغاز کار، صرفا به سلیقه‌ی مخاطب و حس او نسبت به هر یک از آن‌ها بازمی‌گردد. Assassin’s Creed Odyssey نسبت به نسخه‌های دیگر بازی، بیشترین المان بازی‌های نقش آفرینی را در خود گنجانده است. بازی دارای المان‌هایی مانند انتخاب دیالوگ، مأموریت‌های شاخه‌ای و پایان‌های مختلف است. بازی باز می‌تواند جنسیت شخصیت اصلی را مشخص کند و او را در نقش Alexios یا Kassandra قرار دهد و روابط نزدیکی با شخصیت‌های مشخصی از بازی برقرار کند. اگر شما در بازی به دزدی و قتل‌ و عام NPC ها بپردازید، مزدوران زیادی برای کشتن شما اقدام خواهند کرد که کار شما را با سختی زیادی مواجه می‌کند. شخصیت اصلی بازی یکی از نوادگان پادشاه Sparta، Leonidas I است و با نیزه‌ای شکسته‌ای که به او ارث رسیده است، در مبارزات از قدرت‌های خاصی می‌تواند استفاده کند. آن ها عصای شکسته ی شاه را به ارث می برند، که به چاقو تبدیل می شود تا در طول بازی و در نبرد ها به بازیکن توانایی های ویژه دهد. بازی یک بخش مربوط به توانایی ها دارد که از آنجا می توانید توانایی های جدید را باز کنید.

دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
1
64
دانلود بازی Red Dead Redemption 2 برای PC

| نسخه کرک EMPRESS |
| دانلود بازی Red Dead Redemption 2 |

پیشرفت‌های گرافیکی و فنی زیادی برای ایجاد حس عمیق‌تر در بازیکنان صورت گرفته است و جهانی را خواهیم دید که روشنایی بالایی دارد و محیط در شب و روز متفاوت و روحش بخش دیده می‌شود. مسیرهای برفی با کیفیت بالاتری دیده می‌شوند و بازتاب نور از روی آن‌ها هم توان تشخیص واقعیت را از غیرواقعیت بسیار سخت می‌کند. حتی چمن‌ها و خزها هم وقتی که روی آن‌ها به اسب سواری می‌پردازید، کاملا عالی طراحی شده‌اند و واقع‌گرایی بی‌سابقه‌ای در زمینه گیاهان و حیوانات صورت گرفته است. گیم‌پلی بازی چیزی نیست که بتوان حتی ده درصد آن را در یک متن کوتاه خلاصه کرد! تنوع بسیار زیاد و سرسام آور در بخش گیم‌پلی بازی، Read Dead Redemption 2 را تبدیل به یکی از جذاب‌ترین بازی‌های جهان آزاد می‌کند. یکی از بخش‌های بازی، سیستم Honor بازی است که با توجه به رفتار و کارهای شما در بازی، تأثیر زیادی بر روی دنیای بازی می‌گذارد. اگر شما به کشتن مردم بپردازید و دزدی کنید، شهرت شما در شهرها به عنوان یک خلاف‌کار خواهد پیچید و رفتار NPC ها با شما تغییر خواهد کرد. این بازی همچنین از HDR پشتیبانی می کند که به شما این امکان را می دهد که بازی را با رزولیشن 4K و استفاده چند مانیتور به صورت همزمان اجرا کنید.

دانلود بازی Crysis Remastered برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
242
دانلود بازی Crysis Remastered برای PC

| نسخه کرک CPY |
| دانلود بازی Crysis Remastered |

بازی Crysis Remastered روایتگر داستان گروهی از افراد تیم Raptor از نیروی ویژه آمریکا را روایت می‌کند که با وظیفه شناسایی فعالیت‌های نامشخص کره‌شمالی در کشور فیلیپین، به جزیره ‌لینگشان سفر می‌کنند. اما با ورود این تیم به جزیره، مشخص می‌شود که نیرو های کره‌شمالی موفق به پیدا کردن موجودات فضایی خطرناکی شدند که می‌توانند حیات کل انسان‌ها را به خاطر بیاندازد. همان طور که انتظار می‌رود، اعضای تیم رپتر در صدد نابودی این موجودات و نجات جان بشر هستند. استودیو تلاش زیادی برای ارتقای گرافیکی بازی کرایسیس در Crysis Remastered کرده و بازی دقیقاً همان حس سال 2007 را منتقل می‌کند. استفاده از رزولوشن 4K و ویژگی‌های گرافیکی مانند Ray-Tracing به‌اندازه‌ای روی بازی تأثیر داشته که برای اجرای بازی نیاز به یک سخت‌افزار قدرتمند دارید و این اثر می‌تواند مانند سابق، سیستم شمارا به چالش بکشد. استفاده از سرعت ، قدرت و زره Nanosuit راه حل های خلاقانه ای را برای هر جنگ فراهم می کند . وجود انبار مهمات جنگی بسیار بزرگ از سلاح ها و تجهیزاتی متنوع می تواند استایل بازی های مختلفی را برای هر بازیکن ایجاد کند.

دانلود بازی Relicta برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر استراتژیک
پوریا
0
20
دانلود بازی Relicta برای PC

| نسخه کرک GOG |
| دانلود بازی Relicta |

بازی ویدیویی Relicta یک بازی اول شخص پازلی می باشد که کل قانون فیزیک را زیر پا گذاشته است! بازی Relicta بسیار معمایی و پیجیده طراحی شده است و اگر شما دنبال یک بازی پازلی معمایی پیچیده می گردید حتما بازی Relicta برای شما ساخته شده است! بازی دارای گیم پلی بسیار جذابی می باشد و همچنین گرافیک بازی هم بسیار عالی و با دقت زیادی طراحی شده است تا بسیار واقع گرایانه تر باشد! شخصیت اصلی بازی Relicta دارای قابلیت های مختلف می باشد و یکی از مهم ترین قدرت ها و یا نیروی شخصیت اصلی بازی Relicta توانایی کنترل کردن اجسام در هوا و فضا می باشد و شما می توانید همه اجسام را بدون نیاز به زور زدن و هدر دادن نیروی خودتان فقط با تکان دادن یک دست انجام دهید!

دانلود بازی Total War: THREE KINGDOMS A World Betrayed برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر ماجراجویی
پوریا
0
24
دانلود بازی Total War: THREE KINGDOMS A World Betrayed برای PC

| نسخه کرک EMPRESS |
| دانلود بازی Total War: THREE KINGDOMS A World Betrayed |

بازی ویدیویی Total War: THREE KINGDOMS A World Betrayed بر گرفته از یک افسانه چینی می باشد! در زمان آن افسانه دنیا به هرج و مرز افتاده است و ترس همه جا را فرا گرفته است ، 40 سال از سقوط لویانگ می گذرد و طی این 40 سال مردم با ترس بسیار زیادی زندگی کرده اند و تاکنون زنده مانند! دلیل سقوط فرمانروایی لویانگ این است که یکی از بهترین و وفادار ترین اعضای اتحاد ، به وی خیانت می کند و نقشه شان را به دشمن لو می دهد و بدین ترتیب دشمن خود را برای شکار آنها آماده می کنند و سپس سلسله لویانگ را خاتمه می دهد! از طرفی در جنوب سان سی در گذشت پدر تازه از دست داده اش را عزاداری می کند! لویانگ در گذشت پدر سان سی را بر عهده گرفته است اما اکنون سان سی باید بین مبارزه با یکی از خاندان خودش یا مقابله با دشمنانشان یکی را انتخاب می کرد و برای سان سن در شرایط در گذشت پدرش کار بسیار بسیار سختی است! اما طی اتفاقاتی...

دانلود بازی TEKKEN 7 Ultimate Edition برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
29
دانلود بازی TEKKEN 7 Ultimate Edition برای PC

| نسخه کرک EMPRESS |
| دانلود بازی Tekken 7 |

بازی Tekken 7 یک بازی ویدیویی می باشد که دارای طرفداران جهانی بسیار زیادی می باشد؛ لازم به ذکر است که بزرگترین رقیب سری بازی های تکن ، مورتال کمبات می باشد که این بازی هم برای خود غولی می باشد! بازی Tekken 7 نسبت به تمامی نسخه های قبلی از نظر داستانی و گیم پلی بسیار جذاب تر و فوق العاده تر می باشد. بازی دارای شخصیت های گوناگونی می باشد که شما می توانید این بازی را هم با دوستانتان نیز به صورت چندنفره هم امتحان کنید و به رقابت با یکدیگر بپردازید و هیجان خود را بالا ببرید! بازی به غیر از بخش چندنفره دارای بخش داستانی هم می باشد؛ اینبار Tekken 7 آمده است با یک داستان فوق العاده و از گذشته شخصیت اصلی داستان شروع کرده است و تا آینده وی پیش می رود و شما هستید که به او کمک می کنید با دشمنان خود چگونه مبارزه کند!

دانلود بازی Death Stranding برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
82
دانلود بازی Death Stranding برای PC

| نسخه کرک CPY |
| دانلود بازی Death Stranding |

بازی Death Stranding یک بازی ویدیویی در سبک اکشن ، ماجراجویی و نقش آفرینی مباشد! جوامع انسانی هرروز بیشتر به سمت انزوا و دوری از هم کشیده می‌شوند. در فراسوی کوه‌های مرتفع و کوهستان‌های سرسبز، این کینه و جدایی انسان‌هاست که کم‌کم در حال ریشه زدن به تمام پایه‌های بشریت است و رنگ مرگ وزندگی را همسان کرده است. اسم هیدئو کوجیما برای بسیاری نام‌آشناست. این فرد تابه‌حال دنیای بازی‌های ویدیویی را بارها تغییر داده است و همه را با نبوغ خود تعجب‌زده کرده است. داستان بازی پیرامون کاراکتری به نام سم بریجز با نقش‌آفرینی نورمن ریداس روایت می‌شود؛ یک رابط که باید به گزوه‌های پراکنده و جداشده،  منابع برساند و آن‌ها را از یک شبکه‌ی بی‌سیم به یکدیگر متصل کند.

دانلود بازی Neighbours back From Hell HD Remaster برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر استراتژیک
پوریا
2
131
دانلود بازی Neighbours back From Hell HD Remaster برای PC

| نسخه کرک GoldBerg |
| دانلود بازی Neighbours back From Hell HD Remaster |

بازی ویدیویی Neighbours back From Hell شهرت خودش را از همان اول به دست آورده بود و اینبار نسخه ریمستر این بازی منتشر شده است که دارای گرافیک بسیار فوق العاده و عالیی می باشد؛ همچنین نسخه های 1 و 2 بازی Neighbours back From Hell با هم ترکیب شده اند و ترکیب خیلی خوبی هم شده اند! اولین نسخه از بازی Neighbours back From Hell برای کنسول های کامپیوتر ، ایکس باکس و سوییچ در سال 2003 منتشر شد! اکنون در سال 2020 نسخه ویرایش شده و با کیفیت این بازی منتشر شده است که همه را شگفت زده کرد؛ بسیاری از ما با این بازی خاطراتی داریم که برایمان دل انگیز است. بازی داستان یک مرد چاق را روایت می کند که زندگی خوبی داشت تا اینکه همایسه جدید او شروع به اذیت کردن او کرد ، همایسه وی تصمیم گرفت که او را با تکنیک های خیلی وحشیانه او را نابود کند که تا جایی هم توانست این کار را بکند! گیم پلی این نسخه از بازی دارای گرافیک بسیار بالایی می باشد و حس خیلی خوبی به مخاطب انتقال می دهد!

دانلود بازی Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر استراتژیک
پوریا
0
15
دانلود بازی Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD برای PC

| نسخه کرک RELOADED |
| دانلود بازی Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD |

بازی Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای کنسول های نسل هفتم منتشر شد که حال به تازگی توسط کمپانی Konami Digital Entertainment برای کامپیوتر منتشر شده است. داستان بازی مربوط وقایع بعد از نسخه ی اول، یعنی Lords of Shadow می شود. اگر به یاد داشته باشید در نسخه ی اول گابریل بلمونت در حالی که با هدف نجات همسرش در برابر اربابان سایه قرار می گیرد، اما در پایان جزایش تبدیل شدن او به یک دراکولاست. اما فقط این نیست. گابریل و ماری (همسر گابریل) صاحب فرزندی پسر به نام Trevor شده بودند که گابریل از حضور آن مطلع نبود.