دانلود بازی Project Zero Maiden of Black Water برای WiiU

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی WiiU
2
753
دانلود بازی Project Zero Maiden of Black Water برای WiiU

Fatal Frame: Maiden of Black Water که در اروپا با عنوان Project Zero Maiden of Black Water شناخته می‌شود، یک بازی ویدئویی در سبک ترس و بقا که توسط تکمو کوی ساخته شده و بوسیله نینتندو به طور انحصاری برای کنسول وی یو منتشر شده‌است. این بازی پنجمین قسمت از مجموعه بازی‌های فیتال فریم به شمار می‌رود که برای اولین بار در 27 سپتامبر 2014 در ژاپن عرضه شد و در اکتبر سال 2015 در بقیه مناطق منتشر شده‌ است. همانند نسخه‌های پیشین این سری بازی، بازیکن در مناطقی که پر از ارواح است به کاوش می‌پردازد و تنها با عکس گرفتن توسط دوربین تاریکخانه‌ای (که مستقیماً با استفاده از دسته بازی وی یو هدایت می‌شود) قادر است با آن‌ها به مقابله بپردازد. داستان بازی که در کوه جنگلی خیالی هیکامی (جنگل خودکشی یا آئوکیگاهارا) اتقاق می‌افتد، از سه داستان به هم پیوستن تشکیل شده است که به کشف حقیقت در پشت یک سری از مرگ‌ها در داخل جنگلی که سابقه خودکشی در آن بسیار است، می‌پردازد.

دانلود بازی The Legend of Zelda The Wind Waker HD برای WiiU

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی WiiU
0
955
دانلود بازی The Legend of Zelda The Wind Waker HD برای WiiU

The Legend of Zelda Wind Waker HD بازسازی شده ی The Legend of Zelda Wind Walker است که سال 2002 بر روی کنسول Game Cube منتشر شد و با نمرات حیرت انگیز و فوق العاده اش، همه را مجذوب خود کرد. بازی The Legend of Zelda Wind Waker HD با کیفیت 1080p بر روی کنسول Wii U اجرا می شود و گرافیک پر زرق و برقی برای بازیبازان به ارمغان خواهد آورد. همچنین آیتم های مدیریتی و نقشه ی بازی بر روی کنترلر های گیم پد Wii U به نمایش در خواهد آورد. به علاوه این که این بازی دارای یک درجه سختی بیشتر هم خواهد بود تا بتوانید یکی از چالش برانگیز ترین بازی های عمرتان را تجربه کنید.

دانلود بازی Donkey Kong Country Tropical Freeze برای WiiU

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی WiiU
1
716
دانلود بازی Donkey Kong Country Tropical Freeze برای WiiU

بازی نوستالژیک 16 بیتی دانکی کونگ یادتان هست؟ Donkey Kong Country: Tropical Freeze سری جدید همان بازی قدیمی است و همانند آن نیاز به عکس‌ العمل‌ های سریع دارد. رسیدن به چک پوینت بعدی، .K.O کردن غول یک مرحله یا یافتن رازها در این بازی بسیار لذت‌بخش است. در مورد داستان بازی می توان گفت که درست زمانی که گروه دانکی کانگ سوار گاری های خود می شوند که به چیدن موز ها بروند ، یک گروه از وایکینگ های غربی وارد جنگل می شوند و تمامی جنگل را تبدیل به یخ بندان می کنند. اینجاست که گروه دانکی کانگ وارد عمل می شود و وارد یک سفر و ماجراجویی جذاب می شوند.

دانلود بازی Bayonetta 2 برای WiiU

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی WiiU
2
1.2k
دانلود بازی Bayonetta 2 برای WiiU

داستان Bayonetta 2 بعد از اولین نسخه اتفاق می‌افتد و با توجه به این بازه‌ی زمانی، Bayonetta از نظر ظاهری و باطنی دچار تغییرات محسوسی شده است. اول از این که موی او کمی کوتاه‌تر شده است و البته کمی هم از حالت شوخ طبعی فاصله گرفته‌ است و برای پیش‌ برد اهداف خود مصمم‌تر از گذشته خواهد بود. در نسخه‌ی گذشته، فرشتگان توانسته بودند که کنترل شهر خیالی Vigrid را در دست بگیرند و طی این رویداد، شیاطین زیادی کشته شدند، اما در میان این اتفاقات، دختر جوانی از فرقه Witchها بر می‌خیزد ولی این اتفاق برای وی کمی گنگ است. با فلش بک‌ هایی که در طول بازی گنجانده شده‌اند، Bayonetta پی می‌برد که برای او چه اتفاقی افتاده است و پس از مدتی می‌فهمد که چالش‌های زیادی پیش روی او قرار دارد.