دانلود بازی Dragon Quest Heroes برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
5
558
دانلود بازی Dragon Quest Heroes برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

اگر از علاقمندان قدیمی سبک نقش افرینی باشید قطعا نام سری محبوب dragon quest را شنیده اید یا نسخه ای از آن را تجربه کرده اید.سری محبوب شرکت بزرگ ژاپنی یعنی square enix که طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا به خصوص در سرزمین آفتاب تابان یعنی ژاپن دارد. در عنوان Dragon Quest Heroes شخصیتهایی محبوب از عناوین قبلی و قدیمی این سری حضور دارند که در نسخه های قبلی صامت بوده اند و به سبک اغلب نقش افرینی های ژاپنی قدیمی فاقد صداگذاری بوده اند اما در نسخه ی Dragon Quest Heroes کاملا صداگذاری شده اند و دیگر مانند قبل صامت نخواهند بود. شخصیت جدیدی هم با نام hormion به بازی اضافه شده است ( شخصیتی که تاجی بر روی سر دارد و قابلیت مداوا کردن همراهان را داراست) که قهرمانان را در طول ماجراجوییشان همراهی خواهد کرد. او با این که شخصیتی تقریبا ضعیف است ولی به خاطر جادوهای درمان کننده اش یک همراه بسیار خوب برای قهرمانان ما به شمار میرود.

دانلود بازی NBA 2k14 برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
1
326
دانلود بازی NBA 2k14 برای PS4

 | قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

بازی NBA معمولا داستانی را دنبال نمیکند بلکه آن کسی که باید داستانی را برای بازی درست کند گیمر است. شباهت های فراوان حرکات دست، نوع خوشحالی، نوع مربیگری و……. باعث به وجود امدن یه شاهکار میشود. در این نسخه به حالتی روی گرافیک کار شده است که بازی کن دیوانه وار به ادامه ی بازی میپردازد. بسیار زیبا روی صورت کارکترهای بازی کار شده است برای مثال یک شخصیت واقعی را نام میبرم. جیمز بر روی دست های خود خالکوبی هایی دارد که در بازی نیز همان خالکوبی هارا می بینیم که نشان از گرافیک عالی بازی است. تیم سازندهی بازی، بارها با افتخار از سیستم فشرده سازی جدید خود تعریف کرده است، سیستمی که به آنها اجازه میدهد 3000 انیمیشن جدید، به انیمیشنهای قبلی اضافه کنند. نتیجهی کار آنها کاملا قابل تشخیص میباشد. حرکت بازیکنان در زمین بسیار روانتر از قبل شده است و آنها با چابکی و آزادی خاصی در اطراف گردش میکنند، از نظر ظاهری نیز حرکات بسیار متنوعتر و طبیعیتر از NBA 2K13 شده است.

دانلود بازی Toukiden Kiwami برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
4
706
دانلود بازی Toukiden Kiwami برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

عنوان Toukiden Kiwami ریمستر شده عنوان اصلی Toukiden که در سال 2013 برای PSP و PS Vita منتشر شده بود می باشد که حال برای کامپیوتر با گرافیکی بهبود یافته، داستان اضافه تر و رییس های جدید منتشر شده است. سبک این بازی Action RPG می باشد که هم مد تک نفره و هم مد چند نفره دارد. در بازی Toukiden سازمانی به نام Slayers وجود دارد که از هزاران سال پیش تا به الان در حال مبارزه با دشمنان، که در بازی با نام Oni شناخته میشند، می باشند. این سازمان از جنگویان حرفه ای تشکیل شده است که نام برخی از این اعضا Oka، Nagi، Fugaku، Hatsuho، Hayatori و Ibuki می باشد. که شخصیت Oka بعنوان مهم ترین عضو گروه Slayers شناخته می شود. توانایی های Oka در مبارزات بی نظیر است و کسی در سازمان Slayers از لحاظ قدرت توان مقابله با او را ندارد. Oka اراده محکم و پولادینی دارد و هر لحظه آماده است تا جان خود را برای محافظت از دوستان و افراد نزدیک به خود فدا کند. بقیه اعضای این سازمان نیز توانایی و مهارت های مخصوص خود را دارند که در مبارزات میتوانید از این جنگجویان استفاده کنید.

دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Complete Edition برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
0
5.2k
دانلود بازی Resident Evil Revelations 2 Complete Edition برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

بازی Resident Evil Revelations 2 به صورت سریالی بوده و از 4 قسمت تشکیل شده است. در بخش داستانی بازی، شما شاهد بازگشت شخصیت Claire Redfield خواهید بود که از وقایع شوم Raccoon City جان سالم به در برده و هم اکنون برای یک سازمان مبارزه با بیوتروریسم، تحت عنوان Terra Save فعالیت می کند. Moira Burton به عنوان دختر Barry Burton نیز حضور دارد. این دو شخصیت طی حمله یک گروه ناشناس به Terra Save بی هوش شده و پس از بیداری خود را در یک جزیره می یابند.حال Moira و Claire با دشمنانی به نام Afflicted مواجه هستند و باید سعی کنند که از اینجا فرار کنند، Afflicted انسان هایی هستند که از آزمایشان مختلف ناقص بیرون آمده اند و هنوز بخشی از خوی انسانی خود دارند، با این حال بسیار تهاجمی می باشند و به هر کسی در اطراف خود حمله خواهند کرد. 

دانلود بازی Toukiden 2 برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
3
593
دانلود بازی Toukiden 2 برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

سری Toukiden داستان اخرین تلاش بشریت برای مقابله با شیطان روح‌خوار Oni را بیان می‌کند. همانطور که در Toukiden نشان داده شد، در عصر شیاطین بشریت قرن‌ها توسط قبایل مخفی جنگجویانی به نام نابودکنندگان محافظت می‌شد. اتفاقی به نام بیداری (Awakening) باعث به وجود آمدن شکاف‌هایی در فضا و زمان شد که نتیجه آن رها شدن شیاطین بود. مدت کوتاهی پس از اتفاق‌هایی که در Toukiden شرح داده شد Toukiden 2 به معرفی راه‌های جدید شکست دادن شیاطین اقدام می‌کند. گیمر‌ها به عنوان نابودگران (Slayer) وظیفه نجات بشریت از دست نیرو‌های Oni را دارند. Toukiden 2 شامل دنیای باز بسیار بزرگ پر از خطر و شگفتی‌هاست و زمان زیادی لازم است تا گیمر به اعماق قلمرو دشمن دست پیدا کند. Slayer ها و شیاطین Oni در جهانی دیگر به مبارزه خواهند پرداخت؛ میدان نبردی عذاب‌اور که بر 6 قرن متمایز به نام‌های Yore ،Grace ،Honor ،Waًr ،Peace و Chaos تقسیم شده است که هرکدام نماینده‌ی دوره‌ای از تاریخ ژاپن است که می‌توانید در انها به کشف تهدید‌های Oni ها و نقش‌های منحصر به فرد شخصیت‌ها بپردازید.

دانلود بازی FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
3
727
دانلود بازی FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

Square Enix در سال 2013 مجموعه‌ای تحت عنوان Final Fantasy X/X-2 HD Remaster برای پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا عرضه کرد که شامل نسخه ریمستر شده دو بازی Final Fantasy X و Final Fantasy X-2 می‌شود. این بازی شامل گرافیکی بازسازی شده نسبت به نسخه اصلی زمان پلی‌استیشن 2 می‌شود و همچنین موسیقی‌های بازی دوباره بازسازی و ضبط شده است. نسخه پلی‌استیشن 4  چندین قابلیت اختصاصی دارد، اول از همه شما می‌توانید هرگاه که خواستید بین موسیقی‌های اصلی بازی که از Final Fantasy X ضبط شده‌اند و موزیک‌های بازسازی شده جا به جا شوید. قابلیت ذخیره‌سازی مشترک با نسخه‌های پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتا نیز به بازی اضافه شده است. شما همچنین قادر خواهید بود به راحتی از قابلیت ریموت پلی در بازی استفاده کنید و با انتقال آن به پلی‌استیشن ویتا دور از تلویزیون به بازی کردن بپردازید.

دانلود بازی Watch Dogs Complete Edition برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS4
5
643
دانلود بازی Watch Dogs Complete Edition برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

بازی Watch Dogs در شهر شیکاگو و در سال 2013 اتفاق می افتد و Aiden Pearce شخصیت اصلی بازی می باشد، در سال 2003 قبل از اتفاق دردناک برای خانواده آیدن فردی به نام ریموند کنی با نفوذ به سیستم اداره های شرقی امریکا و هک آنها توانست برق 55 میلیون نفر از جمعیت این کشور را قطع کند که طی این حادثه چندین هزار نفر کشته و زخمی شدند حالا درسال 2013 دولت با سیستمی به نام Central Operating System تمامی اطلاعات خصوصی شهروندان را در دست می گیرد اما کنترل این سیستم به شدت خطرناک دست دولت نبود بلکه دست یک گروه خلافکار و وابسته به دولت آن را کنترل می کند و با سوء استفاده از این ابزار از مردم برای انتشارندادن اطلاعات خانوادگی شان باج می گیرند و در برخی از مورد آن ها را تهدید به مرگ می کنند و در این بین خانواده ایدن یکی از این خانواده ها است.

دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS2

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS2
1
1.2k
دانلود بازی Silent Hill Origins برای PS2

در این بازی شما در نقش کارکتر اصلی Travis Grady بازی را دنبال می کنید، یک راننده کامیون عادی. بیرون از کار اصلی اش در نزدیکی شهر سایلنت هیل, او یک جسم را می بیند که به طرف کامیونش می آید که مجبور می شود از مسیر منحرف شود و یک تصادف را متحمل شود، در ابتدا آن دختر را پیدا نمی کند ولی بعد می بیند که دارد فرار می کند و تصمیم می گیرد بدنبال او بدود زیرا که فکر می کرد او زخمی شده است.در عوض او یک خانه ی که در حال سوختن هست را پیدا می کند، در ابتدا یک زن را در طرفی از خانه می بیند که ناپدید می شود و سپس صدای جیغی را میشنود و وارد آنجا می شود تا طرف را نجات بدهد.

دانلود بازی Narco Terror برای PS3

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS3
2
766
دانلود بازی Narco Terror برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 3.55 |

Narco Terror یک بازی شوتر می باشد که توسط کمپانی DEEP SILVER برای PS3 منتشر شده است. این بازی یک شوتر آرکید است که داستان Rick Quinn را بازگو میکند که دخترش را در یک بچه دزدی از دست داده است. در این بازی سلاح های قابل تنظیم، مبارزات ماشینی و همچنین شما میتوانید این بازی را به صورت آنلاین دو نفره به اتمام برسانید. بازی نسبت به حجمش از گرافیک زیبایی هم برخوردار هست.

دانلود بازی El Chavo Kart برای PS3

دسته بندی:  بازی بازی کنسول بازی PS3
0
732
دانلود بازی El Chavo Kart برای PS3

| قابل اجرا بر روی +CFW 4.53 |

بازی El Chavo Kart بر اساس شخصیت اصلی سریال El Chavo و با همان صداپیشگی ساخته شده است. در این بازی برای آنکه اصالت خود را حفظ کند به دو زبان پرتقالی و اسپانیایی صحبت شده است. این بازی شامل 12 شخصیت اصلی کارتون El Chavo و 7 سبک می باشد. در بازی El Chavo Kart شخصیتی اصلی پسر بچه بازیگوشی است که پشت فرمان ماشین موشکی خود می نشیند. او هنگام رانندگی در حین مسابقه ممکن است گاهی حتی با میمونها و مرغها هم تصادف کند و شاید آنها را هم زیر بگیرد. البته در بازی صحنه های تصادف ، سقوط و ... بقدری جالب ساخته شده که بجای ناراحتی از باخت لبخند را بر روی لبان شما می آورد.