دانلود بازی Dragon Quest Builders 2 برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر ماجراجویی
پوریا
0
3
دانلود بازی Dragon Quest Builders 2 برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی Dragon Quest Builders 2 |

بازی Dragon Quest Builders 2 ادامه‌ایست بر داستان Dragon Quest II و چند سالی بعد از پایان آن آغاز می‌شود. در انتهای DQ II قهرمانان داستان، Hargon جادوگر و ارباب او یعنی Malroth که اهریمن تخریب و نابودی است را شکست دادند و به نظر می‌رسید که دنیا را برای همیشه از شر این اهریمن و هواخواهانش نجات داده‌اند اما در همان لحظات آغازین DQB2 مشخص می‌شود که به واسطه نابودی «هارگان» و «مَلراث»، باقی‌مانده پیروان آن‌ها نسبت به تخریب دنیا جدی‌تر شده و با تشکیل فرقه Children of Hargon، سال‌هاست که جلوی هر گونه ساخت و سازی در دنیا را گرفته‌اند. اجازه ندهید که عنوان این بازی شما را فریب بدهد؛ هرچند که این نسخه دوم از بازی پویش اژدهاست؛ ولی برای تجربه آن هیچ پیش‌نیازی تعریف نشده و همین حالا می‌توانید بازی فعلی را به عنوان یک تجربه کاملا مستقل بازی کنید. شخصیت‌هایی جدید، دنیایی بازتر، ترکیبات نامحدود برای ساخت و ساز و محوریت داستانی بسیاری قوی شما دوست‌داران این سبک را شدیدا به خود درگیر می‌کند. سفر حماسی شما در داستان این بازی، دعوتی است برای ساخت و ساز انواع ساختمان‌ها و تجهیزات که هرکدام از آن‌ها شما را در انجام ماموریتی بزرگ همراهی می‌کند. کل دنیای بازی Dragon Quest Builders 2 به شکل بلوکی ساخته‌شده است و تنها شخصیت‌ها هستند که ظاهری واقعی‌تر دارند.

دانلود بازی Sekiro: Shadows Die Twice GOTY Edition برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
2
دانلود بازی  Sekiro: Shadows Die Twice GOTY Edition برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی Sekiro: Shadows Die Twice |

انتقام مسیر دنیایی از خشم و خون را هموار می‌کند و این خشم تا ریختن آخرین قطره خون آرام نمی‌گیرد. میازاکی بعد از چندین نسخه فوق‌العاده از سری Dark Souls حالا ما را میهمان یکی از جدیدترین و عجیب‌ترین بازی‌های جدید خودش به نام Sekiro: Shadows Die Twice کرده است و روح سری بازی Souls را نیز در آن دمیده است و شاهد نبردهای جذاب و خشن هستیم. سکیرو یک شینوبی وفادار به استادش است و جلوی چشمانش شاهد سوختن جزءبه‌جزء معبد و گروگان گرفتن استادش می‌شود و این خشمی عظیم را در او برمی‌انگیزد و با فکر انتقام راه دورودرازی برای بازپس‌گیری روزهای شیرین خود در کنار استادش پیش می‌گیرد. درواقع گیم‌پلی بازی و ساختارش شما را مجبور می‌کنند تا گرگ یک دست را به یک نینجا کارکشته تبدیل کنید. یکی دیگر از مواردی که در داستان بازی با آن روبه‌رو خواهید شد، حرف‌زدن کاراکتر بازی است. در ساخته‌های قدیم فرام سافتور، کاراکتر بازی ویژگی صحبت کردن نداشت، اما در سکیرو شاهد صحبت کردن کاراکتر بازی هستیم که می‌توان آن را مدیون تغییراتی بود که در داستان‌سرایی بازی اعمال شده‌اند. با ورود به‌جهان بازی Sekiro Shadows Die Twice اولین موردی که متوجهش می‌شوید، امتسفر نام‌آشنایی است که در ساخته‌های قبلی مورد استفاده قرار گرفته بودند.

دانلود بازی Xuan-Yuan Sword VII برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
4
دانلود بازی Xuan-Yuan Sword VII برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی Xuan-Yuan Sword VII |

بازی ویدیویی Xuan-Yuan Sword VII یک بازی داستانی با گیم پلی بسیاز جذاب در سبک اکشن ، ماجراجویی و هیجان انگیز و نقش آفرینی می باشد! شما یک شمشیر زن بسیار حرفه ای هستید که هیچکس توانایی مقابله با شما را ندارد. در بازی شما برای محافظت از خانواده خود راهی سفری طولانی خواهید شد و در این مسیر با داستان ها و ماجراهای متنوعی رو به رو می شوید. داستان بازی از جایی شروع می شود که شهر که در آن زندگی می کردید به همراه تمامی دوستان و خانواده شما به آتش کشیده می شود و شما برای انتقام خون آنها تبدیل به یک ماشین کشتار خواهید شد. در گیم پلی بازی شما باید تمامی کسانی که مسبب این حادثه بوده اند را یافته و شکار کنید. محیط و مناظر سحرآمیز بازی بسیار عالی طراحی شده اند و شاهد گرافیکی خارق العاده خواهید بود. لازم به ذکر است که با پیشرفت در بازی امکانات و تجهیزات مختلفی برای بهبود زره ها و سلاح ها بدست خواهید آورد. بازیکنان در نقش Taishi Zhao که شمشیربازی آرام و قابل اعتماد است بازی می کنند که درگیرسرنوشتی غم انگیز می شود . او برای محافظت از خانواده دوستداشتنی خود ، سفری را در این قلمرو پراز هرج ومرج برای یافتن حقیقت آغاز می کند . با وجود سیستم مبارزه ای real-time که شامل مهارت هایی اکشن و مبارزه ای چینی است نبرد هایی مهیج را تجربه کنید.

دانلود بازی Transient برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر فکری
پوریا
0
5
دانلود بازی Transient برای PC

| نسخه کرک GOG |
| دانلود بازی Transient |

بازی Transient یک بازی ویدیویی بسیار جذاب و معمایی می باشد که شما باید به انتخاب یک سری تصمیمات مم به جلو بروید! در این پناهگاه نهایی بشریت، یک هکر به نام Randolph Carter که عضوی از یک گروه بدنام هکر به نام ODIN می باشد، به صورت تصادفی حقیقتی را کشف می ‌کند که باعث می‌ شود او همه ‌چیز حتی عقلانیت و وجود خود را زیر سوال ببرد. در اعماق دنیای دیستوپیایی بازی فرو رفته و آنچه را که برای شما و دوستانتان در یک شهر گنبدی اتفاق می افتد بررسی کنید. برای اینکه بتوانید دیگر بعدها را کشف کنید، باید معماها ، سیستم های هک و اتصال به اینترنت را حل کنید. حقیقتی را کشف کنید که ممکن است عقل شما را از هم بپاشد و وجود شما را زیر سوال ببرد. واقعیت، رویاهای خود و دنیای مجازی را کاوش کنید تا با شخصیت های متنوعی از دوستان ، دشمنان و موجودات در این میان ملاقات کنید. بازی دارای گیم پلی بسیار جذابی می باشد و داستان بازی هم شما را کاملا درگیر خود می کند!

دانلود بازی Ghostrunner برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر شوتر
پوریا
0
7
دانلود بازی Ghostrunner برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی Ghostrunner |

داستان بازی Ghostrunner در مورد دنیایی پساآخرالزمانی است که تنها سنگر باقی‌مانده یک برج بلندمرتبه است. خیابان‌های شهر با شراره‌های آتش پوشیده شده و خشونت، تنها راه نجات است. Mara بر تخت فولادین تکیه داده و دیکتاتوری به‌تمام‌معنا راه انداخته است. حالا که منابع کره زمین رو به اتمام است و انسان‌ها به‌سرعت نور نابود می‌شوند، عده‌ای تصمیم به بر خواستن و جلوگیری از وضعیت موجود کرده و می‌خواهند ایستاده بمیرند! این آخرین تلاش برای بازگردانی اوضاع به دوره قبلی است اما چطور؟ پیشرفته‌ترین مبارز تاریخ قد عمل کرده و با شمشیری تشکیل یافته خون هزاران بی‌گناه، زندگی تک‌تک اربابان را نشانه گرفته است. شمشیر مورداستفاده‌ی او قدرت‌های غیرطبیعی دارد و می‌تواند هم به‌صورت فیزیکی دشمنان را نابود کند و هم در یک دنیای مجازی. این پایان بزرگی برای هر قدرتی است که به دنبال استثمار انسان است. خیابان‌های این برج مملؤ از خشونت و تهدیدات خطرناک بوده و چالش‌های دشواری در مسیر حرکت شما ایجاد شده است.  بازی دارای گیم پلی hardcore و اکشن سرعتی است که سبک علمی تخیلی را با دنیایی آخرالزمانی ترکیب می کند و دارای ساختاری grim و cyberpunk بوده و داستانی تک نفره و مبارزاتی با خشونت بالا را به بازیکنان ارائه می دهد . بعد از وقوع فاجعه ای که به نابودی دنیا منجر شد از برجک Dharma که آخرین پناهگاه بشریت است بالا بروید . راه خود را از اعماق زمین پیدا کنید و به بالاترین جایگاه برسید و با دشمنان مستبد مقابله کنید و انتقام خود را بگیرید . اکنون خیابان های این شهر پر از خشونت و ناامنی شده است. 

دانلود بازی Prey Digital Deluxe Edition برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
2
دانلود بازی Prey Digital Deluxe Edition برای PC

| نسخه کرک PLAZA |
| دانلود بازی Prey Digital Deluxe Edition |

بازی Prey در سال ۲۰۳۲ میلادی جریان دارد، اما شرایط و اتفاقاتی که در تاریخ دنیا رخ داده با آن چیزی که ما امروزه می‌شناسیم فرق دارد و شرایط جوری دیگر رقم خورده است. یکی از مهم‌ترین عوامل این ماجرا این است که جان اف کندی، رییس جمهور آمریکا هیچ‌گاه به قتل نرسید و ادامه حیات او جوری رقم خورده که سران قدرتمند دنیا به شدت بروی برنامه‌های فضایی تاکیید دارند و سرمایه‌های کلانی را در آن تزریق می‌کنند. صدها ایستگاه فضایی در سرتاسر کهکشان ساخته شده و ما تنها با ایستگاه فضایی جان اف کندی سر و کار خواهیم داشت، جایی که در سال ۲۰۳۲، در شرایطی مرموز، در ایستگاه فضایی Talos I بیدار خواهیم شد؛ یک ایستگاه فضایی بسیار پیشرفته که خیلی زود متوجه خواهیم شد هیچ چیز سر جایش نیست و اتفاقاتی عجیب در آن رقم خورده است.

دانلود بازی Darksiders III - Keepers of the Void برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
1
9
دانلود بازی Darksiders III - Keepers of the Void برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی Darksiders III - Keepers of the Void |

وظیفه ی توسعه بازی Darksiders III بدست Gunfire Games بوده و کمپانی معروف THQ Nordic آن را منتشر کرده است. سبک این بازی را می توان اکشن، ماجراجویی، هک-اند-اسلَش و نقش آفرینی دانست. از آن جا که این بازی بر روی شبکه GOG نیز می باشد، به منظور DRM-Free بودن است و آپدیت ها و بسته های الحاقی به محض انتشار به صورت رایگان در دسترس کاربران وبسایت دانلودها قرار خواهد گرفت. در بازی دارک سایدرز ۳ شما در نقش FURY هستید و عازم سفری پرمخاطره برای شکار و تسخیر Seven Deadly Sins خواهید شد. تمام این مصیبت کشیدن‌ها در آپدیت جدید برای به دست آوردن زره جدیدی به نام The Abyssal است و همچنین سطح خشونت بازی را نیز به آخرین حد ممکن خود رسانده است. بازی Darksiders III – Keepers of the Void ادامه ماجراجویی‌های Fury در قلب سرزمین خشم و گناه است. نسخه اول سری Darksiders بیشتر بر معماهای محیطی و ذات ماجرایی بازی تمرکز داشت و نسخه دوم بیشتر به سمت المان‌های اکشن نقش‌آفرینی رفت، اما اکنون درDarksiders III شاهد ترکیب خیلی متعادلی از هردوی این‌ها هستیم و معماهای جذاب پلتفرمینگ و باز کردن راه‌ها و مناطق مخفی راداریم. تجربه این بازی را از دست ندهید.

دانلود بازی Resident Evil 2 برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر ترسناک
پوریا
0
10
دانلود بازی Resident Evil 2 برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی Resident Evil 2 |

این بازی نزدیک به 5 میلیون نسخه بر روی کنسول پلی استیشن 1 فروش داشته است، پس از موفقیت چشمگیر نسخه‌های نخستین سری Resident Evil استودیوی کپ کام به ساخت و انتشار نسخه‌های بعدی این مجموعه ادامه داد، سری رزیدنت اویل در نسخه‌ی سه و چهار خود به اوج رسید و به یکی از محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های تاریخ تبدیل شد. پس از عملکرد خوب Resident Evil 4 این مجموعه وارد سراشیبی سقوط شد و نسخه‌های پنجم و شش این سری نتوانستند طرفداران قدیمی و منتقدان را راضی کنند البته Resident Evil 7 نسبت به دو نسخه‌ی قبلی از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بود و موفق شد بازخورد خوبی را نیز دریافت کند. جدا از داستان، عناصر دیگری هم در نسخه بازسازی‌شده دیده می‌شوند که کاملا برگرفته از مکانیزم‌های نسخه اصلی هستند. برای مثال یکی از جنبه‌های مهم بازی‌های رزیدنت ایول پازل‌های آن‌ها است و مکانیزم حل این پازل‌ها در نسخه بازسازی‌شده درست مثل نسخه اصلی خواهد بود؛ به این صورت که مثلا برای باز کردن یک در، باید اداره پلیس راکون سیتی را زیر و رو و کلید مربوطه را پیدا کنید یا در مثالی دیگر مجوز عبور شما از یک راه خاص، فقط با پیدا کردن چند نماد و قرار دادن آن‌ها در جای مخصوص‌شان صادر خواهد شد. با وجود حفظ داستان، Resident Evil 2 Remake اما از نظر گیم‌پلی تغییرات زیادی در قیاس با نسخه اصلی داشته است؛ تغییراتی که شاید بتوان واضح‌ترین آن‌ها را تغییر دوربین بازی دانست که از یک دوربین ثابت، به دوربین روی شانه تبدیل شده است.

دانلود بازی God Eater 3 برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
5
دانلود بازی God Eater 3 برای PC

| نسخه کرک CODEX |
| دانلود بازی God Eater 3 |

دیگر زمین مکانی که گذشته از آن یاد می‌شد، محسوب نمی‌شود. Agarami موجودات دیو مانندی هستند که سرتاسر زمین را فرا گرفته‌اند و فقط به دنبال تخریب کردن و از ریشه کندن عوامل زنده هستند. برای روبرو شدن با این موجودات گروهی به نام God Eater در دنیای این بازی حضور پیدا کرده‌اند که به داد بشریت برسند و آنها را نجات دهند. قهرمانان دنیای ما به قابلیت‌ها و تجهیزات ویژه‌ای مجهز شده‌اند که شامل قابلیت استفاده از توانایی God Arcs و سلاح ویژه ساخته شده به دست Oracle Cells است که از آنها به عنوان تنها سلاحی یاد می‌شود که می‌تواند Agatamiها را نابود کند. با این حال، به نظر می‌رسد که اتفاقی برای God Eater‌ها رخ داده است و خط بین تاریکی و نور، بسیار باریک به نظر می‌رسد. وقت آن رسیده است که طلسم‌هایی که روح‌ God Eater‌ها را تسخیر کرده است، شکسته شود و جنگ بزرگی شروع به رشد کند. با این حال، به نظر می‌رسد که اتفاقی برای God Eater‌ها رخ داده است و خط بین تاریکی و نور، بسیار باریک به نظر می‌رسد. وقت آن رسیده است که طلسم‌هایی که روح‌ God Eater‌ها را تسخیر کرده است، شکسته شود و جنگ بزرگی شروع به رشد کند. دانلود بازی God Eater 3 برای pc دانلود God Eater 3 دانلود بازی گاد ایتر ۳  سیستم مبارزه در بازی فوق‌العاده عمیق و پیچیده است و گزینه‌های زیادی را پیش روی شما قرار می‌دهد.

دانلود بازی Strange Brigade برای PC

دسته بندی:  بازی دانلود بازی کامپیوتر اکشن
پوریا
0
14
دانلود بازی Strange Brigade برای PC

| نسخه کرک CPY |
| دانلود بازی Strange Brigade |

Strange Brigade یک بازی شوتر سوم شخص ساخته‌ی Rebellion Developments است که با یک اکشن پرخشونت، شما را به دنیایی پر از زامبی‌های باستانی مصری می‌برد. سازندگان تمرکز زیادی بر روی بخش چندنفره‌ی بازی کرده‌اند اما همچنان بخش تک‌نفره‌ای در بازی قرار داده شده است. این بازی کامپیوتری، با الهام‌گیری از سریال‌های تلویزیونی دهه 30 میلادی ساخته شده و طی آن شما به همراه گروهی از همراهان به کشور مصر سفر خواهید کرد. جادوگری قدیمی و باستانی که به مدت 4000 سال در یک مقبره ناشناخته دفن بوده، اکنون سر از خاک برآورده و شما باید در برابر وی ایستادگی کنید. ملکه‌ای جادوگر تحت عنوان سِتِکی (Seteki the Witch Queen)، دشمن اصلی شما در بازی است و رویارویی با او و لشگر شکست‌ناپذیرش، چالشی مهم و حساس در بازی به شمار می‌رود. ماجراجویی شما را صدا میزدند .ترسی از عمق تاریخ… بازی Strange Brigade  در سبک اکشن و ماجراجویانه است و به صورت سوم شخص انجام میشود و توسط  Rebellion انتشار و توسعه یافته است. این بازی درباره 4 شخصیت است که شما میتوانید یکی از انها را انتخاب کنید .همچنین میتوانید بازی را به صورت 4 نفره هم انجام دهید .هر کدام از این شخصیت ها دارای قدرت های جادویی مخصوص  به خود هستند که در طی بازی ارتقا می یابند.