دانلود بازی ReCore Definitive Edition برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
0
487
دانلود بازی ReCore Definitive Edition برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

عنوان ReCore در ماه سپتامبر سال 2016 توسط شرکت مایکروسافت برای پلتفرم های ایکس‌باکس وان و ویندوز عرضه شد. این بازی اکشن ماجرایی که به وسیله استودیو‌های Comcept ،Armature و با کمک بزرگ استودیوی Asobo (استودیوی Armature توسط کیجی اینافونه، سازنده افسانه‌ای اداره می‌شود) توسعه یافته است، در بازی ReCore شما در نقش Joule Adams بازی می‌کنید؛ شخصی که به عنوان یکی از آخرین انسان های موجود در سیاره، به جمع کردن ربات ها می‌پردازد و با کمک آن ها، با ربات های دشمن مبارزه می‌کند. شناخت و برقراری رابطه با ربات های گوناگون همراهتان و همچنین استفاده درست از توانایی های منحصر به فرد آن ها، بزرگترین نقطه قوت بازی ReCore به حساب می‌آید و تا انتهای بازی به سفر خود ادامه خواهید داد و راز رمز های سرزمین های فراموش شده را پیدا می‌کنید.

دانلود بازی Absolver برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
0
249
دانلود بازی Absolver برای PC

| دانلود نسخه کامل RAZOR1911 با فرمت iso |

بازی Absolver در مورد شخصیتی است که پس از استفاده از یک ماسک، وارد جهانی می‌شود که در آن باید با دیگر افراد مبارزه کرده و خود را به عنوان یک مبارز واقعی ثابت کند تا بتواند به جمع گروه Absolver اضافه شود. در طول بازی قادر خواهید بود به صورت آزادانه در جهان Adal Empires گشت و گذار کنید و در این بین تجهیزات جدیدی به دست آورده و شخصیت خود را شخصی‌سازی کنید. همچنین بازی را هم می‌توان به صورت انفرادی و هم با همراهی یک دوست تجربه کرد و مثلا می‌توانید با یکی از دوستان‌تان همراه شوید و باهم به مصاف دشمنان بروید. یکی از ویژگی های جالب بازی، امکان شخصی‌سازی کاراکتر در بازی است. جالب‌تر اینکه این شخصی‌سازی صرفا به جنبه‌های ظاهری خلاصه نشده و شما حتی می‌توانید با استفاده از کارت‌هایی که به دست می‌آورید، سیستم مبارزه و نوع حرکات رزمی شخصیت‌تان را هم تغییر دهید. همین عامل هم باعث می‌شود تا در طول بازی، هر بازیکنی سبک مبارزه‌ای خاص خودش را داشته باشد. امکان شخصی‌سازی جنبه‌های ظاهری کاراکتر هم در بازی گنجانده شده و می‌تواند ظاهر شخصیت خودتان را به دلخواه تغییر دهید.

دانلود بازی Phantom Doctrine برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی استراتژی
Sajjad6988
0
328
دانلود بازی Phantom Doctrine برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

بازی Phantom Doctrine یک اثر استراتژی مبتنی بر نوبت با الهام از مجموعه XCOM است که به جای تمرکز روی بیگانگان به جنگ سرد می‌پردازد. بازیکنان در این بازی کنترل رهبر سازمانی مخفی با نام The Cabal را در دست می‌گیرند که تلاش می‌کند جلوی سازمان سری دیگری که به طور مخفیانه قصد به دست آوردن کنترل دنیا را دارد، بگیرد. در بازی Phantom Doctrine افزون بر مبارزات و ماموریت‌های مخفی‌کاری، بازیکان باید پایگاه اصلی خود را بسازند و آن را توسعه دهند، در مورد تکنولوژی‌های تازه تحقیق کنند، ماموران جدیدی را آموزش دهند و برای آن‌ها هویت جعلی بسازند و البته از دشمنان بازجویی کنند و مغزشان را شستشو دهند. شایان ذکر است که این بازی یکی از اولین بازی‌های Good Shepard Entertainment پس از راه‌اندازی مجدد استودیو به حساب می‌آید.

دانلود بازی Attack on Titan 2 برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
0
213
دانلود بازی Attack on Titan 2 برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

داستان بازی Attack on Titan 2 پس از وقایع نسخه اول جریان دارد و به نوعی همان داستان فصل دوم انیمه را روایت خواهد کرد؛ جایی که انسان‌ها برای بقا باید تایتان‌ها را از بین ببرند، ولی قضیه از زمانی پیچیده می‌شود که می‌فهمند تایتان‌هایی در میان‌شان وجود دارد. از نظر گیم‌پلی، یکی از مشخصه‌های بازی Attack on Titan 2 سیستم مبارزات آن است که می‌توانید بهتر و راحت‌تر از گذشته از قابلیت‌های‌تان استفاده کنید. همچنین بازی دارای یک سیستم نیمه مخفی‌کاری است که از طریقش می‌توانید بدون جلب توجه تایتان‌ها به خود، آن‌ها را علامت‌گذاری و به‌ آن ها حمله کنید.

دانلود بازی La Mulana 2 برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
0
354
دانلود بازی La Mulana 2 برای PC

| دانلود نسخه کامل CODEX با فرمت iso |

La Mulana 2 بک عنوان در سبک مترویدوانیا شناخته می‌شود (یک اکشن پلتفرمر 2 بعدی با تاکید بر اکتشاف غیر خطی). هسته اصلی بازی رمزگشایی از معماهای متعددی است که در طول بازی پراکنده شده‌اند و نیز حل کردن پازل‌هایی که به عنوان بخشی از خرابه‌ها وجود دارند. La Mulana 2 شامل ویژگی‌هایی همچون خرابه‌های باستانی، اسرار تفکربرانگیز، تعداد بی‌شماری آیتم و دشمنانی وحشتناک است و از ترکیب این موارد یک عنوان عالی در سبک مترویدوانیا ساخته است. یک عنوان اکشن اکتشافی با درون‌مایه‌ی باستانی. در La Mulana 2 شما برای گشت و گذار در خرابه‌های باستانی La Mulana که گفته می‌شود مهد تمدن بشری می‌باشد، در نقش لومیسا کوسوگی (Lumisa Kosugi) قرار می‌گیرید؛ دختر قهرمان عنوان قبلی. صرف‌نظر از یافتن دلیلی برای پیدایش ناگهانی هیولاها، لومیسا به یک La Mulanaی دیگر می‌رود: خرابه‌هایی که با نام Eg-Lana شناخته ‌می‌شود.

دانلود بازی Overcooked 2 برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
1
141
دانلود بازی Overcooked 2 برای PC

| دانلود نسخه کامل PLAZA با فرمت iso |

بازی Overcooked 2 عنوانی است که یک تجربه جدید و لذت بخش را از آشپزی و این هنر جذاب را به کاربران ارائه خواهد داد. نسخه اول این بازی با استقبال گرم و پر شور بازیکنان مواجه شد و توانست نظر آن‌ها را به خود جلب کند. حال نسخه دوم این بازی، به نظر می‌رسد در کنار پیشرفت‌ها و تغییرات جدید، گیم پلی و هسته اصلی آن همچنان تفاوتی با نسخه قبلی ندارد و این باعث می‌شود تا باز هم همان حس جذاب آشپزی آن هم به صورت قابلیت همکاری Co-op ، در اختیار کاربران قرار بگیرد. برای اولین بار در این سری بخش چندنفره به این عنوان اضافه شده است. در این بخش چهار بازیکن می‌توانند با پیوستن به یکدیگر به آشپزی بپردازند. از این به بعد امکان پرت کردن غذا‌ها وجود دارد که باعث چالش برانگیز‌تر شدن گیم‌پلی بازی خواهد شد. سطح‌های مختلف بازی، از مکانیک‌های جدیدی پیروی می‌کنند. این سطح‌‌ها همیشه در حال تغییر خواهند بود و چالش‌های جدیدی به بازیکنان ارائه می‌دهند. همچنین بنابر گفته‌ی سازندگان، بازیکنان همواره با نقشه‌ی بازی برای انجام ماموریت‌ها و یا سفرهای خود، در تعامل خواهند بود.

دانلود بازی Dead Cells برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
0
366
دانلود بازی Dead Cells برای PC

| دانلود نسخه کامل SKIDROW با فرمت iso |

بازی Dead Cells ترکیبی از  سبک بازی‌های Castlevania و Metroid است و همچنین المن‌های Rougue  نیز در آن دیده می‌شود. این بازی از ویژگی Nonlinear Progression بهره می‌برد طوری که کاربران می‌توانند مراحل این بازی را از چند راه مختلف به اتمام برسانند. یکی دیگر از ویژگی‌های این بازی طوری است که کاربران هر بار پس از مردن، مراحل جدید در اختیار آنها قرار گرفته می‌شود. همانند سبک‌های مشابه، این بازی از اتاق‌ها و مسیر‌های مخفی به همراه باس‌ فایت‌های دشوار بهره می‌برد.  داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شخصیت اصلی، در یک زندان گیر افتاده و وظیفه شما، خارج کردن وی از این موقعیت است. بازی چندین جهان با طراحی‌های منحصر‌به‌فرد دارد و از گیم‌پلی سخت و چالش‌برانگیزی بهره می‌برد که این عوامل در ترکیب با هم، به تجربه‌ای عالی منجر شده‌اند.

دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
9
1.4k
دانلود بازی The Witcher 3 Wild Hunt Game of the Year Edition برای PC

| دانلود نسخه کامل RELOADED با فرمت iso |

داستان The Witcher سرگذشت یک شکارچی جهش‌یافته به نام گرالت ریویا (Geralt Rivia) را روایت می‌کند. طبق افسانه‌های برگرفته شده از کتاب‌های ساپکووسکی، جادوگرها افرادی هستند که به واسطه‌ی آموزش‌هایی که در سنین کودکی فرا گرفته‌اند توانایی مبارزه با نیروهای خطرناک را دارند. به واسطه آزمایش‌های فراوانی که بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد، دچار تغییرات گسترده‌ای در شخصیت خود می‌شوند، به طوری که احساسات خود را از دست داده و خصوصیات تازه‌ای به دست‌ می‌آورند. آن‌ها توانایی درست کردن معجون‌های جادویی را نیز دارند، آن‌ها توانایی مبارزه با هیولاها و موجوداتی را دارند که رویارویی با آن‌ها کار هر کسی نیست. اکثر ویچرها از همین کار زندگی خود را می‌گذرانند و برای دور کردن این موجودات از اطراف روستاها دستمزد دریافت می‌کنند. اما گرالت نسبت به تمام ویچرها خاص و منحصر به فردتر است! او سرنوشتی متفاوتی داشته و همه چیز دست به دست هم داده تا او قوی‌‌ترین ویچر نیز باشد.

دانلود بازی Hellblade: Senuas Sacrifice VR Edition برای PC

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
1
337
دانلود بازی Hellblade: Senuas Sacrifice VR Edition برای PC

| دانلود نسخه کامل TiNYiSO با فرمت iso |

نسخه واقعیت مجازی بازی Hellblade Senua's Sacrifice به صورت انحصاری برای هدست‌های HTC Vive و آکیولس ریفت منتشر شده است. Hellblade: Senua’s Sacrifice یک بازی اکشن سوم شخص است که به خاطر روایت داستانی فوق العاده آن مورد تحسین و تمجید بسیاری از منتقدان قرار گرفت. نسخه واقعیت مجازی Hellblade Senua's Sacrifice علاوه‌بر بازی اصلی دارای یک سری حالت تجربی دیگر هم است که به تجربه بهتر کاربران روی واقعیت مجازی تمرکز دارد. Hellblade: Senua's Sacrifice تجربه‌ای فراتر از یک بازی ویدیویی ارائه می‌کند؛ تجربه‌ای که شاید بتوان آن را تلفیقی از یک بازی و یک فیلم دانست و با اینکه بازی در زمینه گیم‌پلی و علی‌الخصوص مبارزه‌ها مشکلاتی دارد، اما آنقدر از نظر داستانی عالی است که خیلی زود غرق روایت بازی می‌شود و حتی گذر زمان را هم حس نخواهید کرد. علاوه بر این سازندگان بازی در استودیو نینجا تئوری موفق به خلق اثری شده‌اند که از نظر صوتی و بصری دست کمی از بازی‌های بزرگ روز ندارد و همین دو عامل با همکاری هم اتمسفر فوق‌العاده‌ای برای بازی پدید آورده‌اند.

دانلود بازی Dishonored Death of the Outsider برای PS4

دسته بندی:  بازی بازی کامپیوتر بازی اکشن
Sajjad6988
3
325
دانلود بازی Dishonored Death of the Outsider برای PS4

| قابل اجرا بر روی +FW 5.05 |

Dishonored: Death of the Outsider نسخه دیگری از سری Dishonored است که در واقع یک نسخه اصلی و شماره‌دار نیست و به عنوان یک گسترش‌دهنده مستقل یا همان Standalone Expansion عمل می‌کند. با اینکه این بازی، به نحوی یکی از بسته‌های الحاقی نسخه دوم بازی است، اما بدون خریداری نسخه دوم هم قابل اجرا می‌باشد. در طول بازی، دو شخصیت اصلی این عنوان یعنی شخصیت‌های Daud و Billie Lurk، می‌خواهند شخصیت Outsider را به قتل برسانند که به نظر می‌رسد بسیار مشکل خواهد بود. زیرا قبلا در توضیحات این شخصیت آمده است که وی زندگی ابدی داشته و شکست دادن آن یکی از چالش‌های بازی خواهد بود. گیم پلی و استایل هنری بازی بر اساس Dishonored 2 ساخته شده و از تمامی عناصر و مکانیک های بازی های قبلی استفاده خواهد کرد مانند سیستم مبارزات خشن، طراحی و چینش مراحل منحصر به فرد و روایت داستان همه جانبه که به انتخاب های شما واکنش نشان می‌دهد.